Wydawnictwo FDF

  • 6 Czerwiec 2016

 

Doświadczenie

książki wydajemy od 2009 roku, najpierw jako PoeciPolscy.pl/RTC Agencja Wydawnicza, od 2013 roku już pod szyldem Fundacji. W pierwszym, pełnym roku istnienia Fundacji wydaliśmy ponad 20. publikacji.

 

Wiemy jak to robić

wydanie książki to praca zespołowa od redakcji, przez zaprojektowanie po odpowiedni druk i oprawę

 

Promujemy

Po wydaniu książki trzeba o tym poinformować potencjalnych czytelników. Baner na stronie, informacje na Facebooku (ponad 3300 fanów PoetówPolskich.pl czy 2500 w grupie Literackiego wolnego eteru), rozmowa podczas audycji Literacki wolny eter czy spotkanie autorskie w Warszawie i w innych miejscowościach, w tym podczas Festiwalu Dużego Formatu - to niektóre z metod, które wykorzystujemy do promocji książek naszych autorów.

 

Wydawnictwo

nad książką w wydawnictwie pracują: redaktor, projektant, korektor, łamacz, drukarz w dalszym etapie książka jest dystrybuowana, organizowane są spotkania oraz promocje.

Fundacja Duży Format posiada marki takie jak PoeciPolscy.pl i Literacki wolny eter. Działamy w mediach społecznościowych, współpracujemy z grupami literackimi i pismami. Jesteśmy organizatorem Festiwalu Dużego Formatu.

Nie jesteśmy drukarnią użyczającą ISBN i grafika komputerowego, który za drobną dopłatą zrobi okładkę ze zdjęcia stockowego.

Chcesz mieć dobrze zaprojektowaną, zredagowaną książkę? Prześlij nam propozycję - biuro@fundacjadf.pl na pewno odpiszemy.

 

 

 

 

Powrót